IPS1600-SIN
| Password : |
Inverter with UPS function 1600W IPS IPS1600-SIN – 1600W,
pure sine Model: IPS1600-SIN
Voltage: 230V / 230V
Rated power: 1600W
Typology: line-interactive
Battery: External AGM 24V
Case: Wall mounted metal
Output wave: pure sin
Output Sockets: 2x F
Category: Uncategorized
MWS-1.3AH-12V
AVS XSAT HP - System Expansion
Unipos SB 112F - Outdoor sounder