IPS600-SIN-WM
Inverter 600W. IPS600-SIN-WM 600VA/600W
Power 600W
Output voltage 230V AC
Body dimensions 400x210x127mm
Operating temperature 0…40°C
Protection anti-overload OPP, overcharging protection,
overheating OTP, short circuit protection SCP
Max. charging current 30A
Supply voltage b 12V DC 175…290V AC
Gross weight 11343 g
AVS JET DT
Contractor CWMS 52W - Wall Mount Speaker